Specjalist(k)a Google Ads

Lokalizacja

Warszawa Narbutta 30

Chcesz rozwijać swoją karierę w agencji digitalowej, która należy do lidera rynku reklamy zewnętrznej w Polsce?                                                  Wiemy, jak skuteczne komunikować się z klientami. Priorytetem Cityboard Media jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej. Tworzymy strategie marketingowe, kreujemy marki, budujemy nowoczesne strony www, obsługujemy media społecznościowe i realizujemy kampanie reklamowe w Internecie.                                                            Szukasz swojego miejsca w digitalowym wszechświecie? Wypłyń na wody nowych, ambitnych wyzwań i dołącz do naszego teamu!

Jak możesz się u nas rozwinąć?

  1. Otrzymasz wsparcie Head Of Digital;
  2. Będziesz uczestniczył/ uczestniczyła w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  3. Jeśli Twoje kompetencje będą pasowały do innego stanowiska w naszej organizacji, to otrzymasz możliwość zmiany;
  4. Będziesz miała/miał realny wpływ na kierunek rozwoju komunikacji naszych klientów.

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o współ[racę B2B/umowę zlecenie dla studentów;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • kartę sportową Medicover Sport;

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • możliwość rozwoju i szkolenia z zakresu digital;

  • bardzo dobrą lokalizację biura (Mokotów);

  • towarzystwo, w którym na pewno nie zaznasz nudy;

  • dużą samodzielność i ciekawe projekty;

  • udział w realizacji projektów realizowanych dla dużych zagranicznych i polskich marek;

  • opiekę Digital Project Managera.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie strategii dla kampanii Google Ads realizowanych na rzecz wybranych klientów;

  • samodzielne planowanie, realizacja i bieżąca optymalizacja kampanii PPC ze szczególnym nastawieniem na pozyskiwanie leadów lub KPI sprzedażowe;

  • opracowywanie raportów i przygotowywanie rekomendacji;

  • opracowywanie ofert dla nowych klientów;

  • monitorowanie działań konkurencji w obrębie działań promocyjnych i wdrażanie najlepszych praktyk rynkowych;

  • uczestniczenie w strategicznych spotkaniach z klientami;

  • dzielenie się wiedzą z członkami zespołu i współpraca w celu przygotowywania efektywnych materiałów reklamowych;

  • stały rozwój i dostosowywanie strategii reklamowej do najnowszych trendów w branży.

Czego wymagamy

  • minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym planowaniu i realizacji kampanii performance, nastawionych na efekt, sprzedaż, pozyskiwanie leadów;

  • zaawansowana znajomość narzędzi: Google Ads, Google Merchant Center, Google Analytics, Google Tag Manager; mile widziane certyfikaty Google;

  • zaawansowana znajomość Excela i umiejętności analityczne;

  • dobra znajomość rynku marketingu online;

  • dobra organizacja pracy i terminowość;

  • komunikatywność;

  • samodzielność, odpowiedzialność, orientacja na cel.