Social Media Specialist

Lokalizacja

Warszawa Narbutta 30

Chcesz rozwijać swoją karierę w agencji digitalowej, która należy do lidera rynku reklamy zewnętrznej w Polsce?                                                             Wiemy, jak skuteczne komunikować się z klientami. Priorytetem Cityboard Media jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej. Tworzymy strategie marketingowe, kreujmy marki, budujemy nowoczesne strony www, obsługujemy media społecznościowe i realizujemy kampanie reklamowe w Internecie.

Jak możesz się u nas rozwinąć?

  1. Otrzymasz wsparcie Head Of Digital;
  2. Będziesz uczestniczył/ uczestniczyła w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  3. Jeśli Twoje kompetencje będą pasowały do innego stanowiska w naszej organizacji, to otrzymasz możliwość zmiany;
  4. Będziesz miała/miał realny wpływ na kierunek rozwoju komunikacji naszych klientów.

Co oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
  • Kreatywna i samodzielna praca w dynamicznie rozwijającej się agencji digitalowej specjalizującej się w nowych formach komunikacji oraz synergii mediów;
  • Indywidualna ścieżka rozwoju uwzględniająca Twoje predyspozycje i preferencje;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta Medicover Sport;
  • Zatrudnienie w oparciu o współpracę B2B/zlecenie dla studentów.

Zakres obowiązków

  • Budowanie strategii i projektowanie komunikacji w mediach społecznościowych;
  • Koordynacja prac koncepcyjnych i kreatywnych, publikacje postów, ogłoszeń oraz artykułów na stronie;
  • Tworzenie treści na podstawie dostarczonego briefu i wkładu merytorycznego;
  • Wyszukiwanie i dystrybuowanie najnowszych trendów z rynku reklamowego;
  • Weryfikacja efektywności prowadzonych działań;
  • Ścisła współpraca z działami: Client Service, Digital Media, Strategii oraz Kreacji.

Czego wymagamy

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w agencji digital;
  • Doświadczenie w zakupie i emisji kampanii płatnych na platformach social media (Facebook Ads, TikTok Ads, Snapchat Ads, Linkedin Marketing Solutions i Twitter Ads);
  • Doświadczenie w komunikacji w mediach społecznościowych (Twitter, Linkedin, TikTok, Snapchat, Pinterest, Facebook, Instagram i GIPHY);
  • Lekkie pióro i umiejętność zaciekawienia odbiorcy komunikatem;
  • Doskonała znajomość języka polskiego;
  • Monitorowanie i analiza wyników kampanii mediów społecznościowych, dostosowywanie strategii w oparciu o dane i raportowanie klientom;
  • Zarządzanie budżetem reklamowym na mediach społecznościowych i optymalizacja wydatków;
  • Znajomość Office 365 (Excel, PowerPoint, Teams) i Google Data Studio;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Display&Video 360.