New Business Manager

Lokalizacja

Warszaw/Gdańsk/Katowice ul. Narbutta 30

Ninja sprzedaży, budowniczy wartościowych relacji biznesowych, odkrywca nieznanych leadów - czy odnajdujesz siebie w tych słowach? Szukasz swojego miejsca w digitalowym wszechświecie? Wypłyń na wody nowych, ambitnych wyzwań i dołącz do naszego teamu!

Jak możesz się u nas rozwinąć?

Przygoda z nami zaczyna się od precyzyjnie określonych KPI oraz strategicznego planowania mediów aż po kreację, dlatego poszukujemy osoby, która pomoże nam pozyskiwać nowych partnerów biznesowych. Dajemy dużą swobodę działania i realny wpływ na produkt i rozwiązania, a równocześnie zapewniamy wsparcie merytoryczne i dostęp do szkoleń. Co nas wyróżnia? Doceniamy nieszablonowe myślenie, inicjatywę i wspólnie tworzymy fantastyczne miejsce pracy.

Co oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania wraz z systemem prowizyjnym o nieograniczonym wymiarze,
  • pomocny, zaangażowany zespół i niekorporacyjną atmosferę w pracy,
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne,
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Medicover Sport,
  • wygodną formę zatrudnienia (B2B),
  • dużą swobodę działania i realny wpływ na produkty i rozwiązania.

Zakres obowiązków

  • Generowanie biznesu poprzez pozyskanie kontaktów, doprowadzenie do merytorycznych spotkań z decyzyjnymi przedstawicielami Klientów, z którymi chcielibyśmy pracować.
  • Nawiązywanie i budowanie efektywnych relacji z potencjalnymi Klientami Agencji na bazie zrozumienia ich biznesu.
  • Współtworzenie i nadzór nad realizacją strategii pozyskania nowych Klientów.
  • Realizowanie ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych.
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów w zakresie marketingu online.
  • Śledzenie trendów w obszarze digital i inspirowanie nimi Klienta.
  • Kompleksowa obsługa kampanii digital.

Czego wymagamy

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług digitalowych, które poparte jest wymiernymi sukcesami.
  • Pozyskiwania nowych klientów i budowania z nimi trwałych relacji to Twoja Supermoc.
  • Jesteś świetnym ogarniaczem rzeczywistości; posiadasz doświadczenie w pracy nad kilkoma projektami równocześnie.
  • Kluczowa jest dla nas również znajomość produktów digitalowych: reklama w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, Linkedin, Snapchat, Twitter), Programmatic Buying (DV360), Google Ads (GDN, search, YouTube, Merchant Center), Tinder Ads i Spotify Ads, a także znajomość zasad planowania mediów.
  • Cechuje Cię "Can do" attitude - nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, a uważasz, że możesz - aplikuj! Pomożemy Ci się rozwinąć. Ważne są dla nas umiejętności handlowe.
  • Dodatkowym autem będzie posiadannie certyfikatu DIMAQ